Urban Eco

Wroclavia dla środowiska

Wroclavia otrzymała certyfikat BREEAM Interim na poziomie excellent

LUTY, 15 2017

Już na etapie projektowo-budowlanym część handlowa Wroclavii uzyskała certyfikat BREEAM Interim, który potwierdza wyjątkową przyjazność budynku dla jego użytkowników i środowiska. Budynek zdobył 81,3% punktów (ocena excellent), co jest najwyższym rezultatem w Polsce dla centrum handlowego w budowie.

Więcej

Wroclavia w przyjaznym, zielonym otoczeniu

LISTOPAD, 09 2016

W sercu Wrocławia, nieopodal dworca głównego PKP, trwa budowa nowoczesnego centrum handlowo-usługowo-biurowego Wroclavia. Inwestor tego unikatowego obiektu – spółka Unibail-Rodamco – kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad poszanowania środowiska naturalnego, dokładając wszelkich starań, aby centrum i jego najbliższe otoczenie zyskały miano przyjaznej, zielonej i ekologicznej przestrzeni.

Więcej

Dąb „Przewodnik” inspiracją i symbolem Wroclavii

MAJ, 09 2016

W bryłę kompleksu handlowo-biurowego WROCLAVIA zostanie wkomponowany prawie 300-letni dąb rosnący przy skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Suchej. Nazywany przez wrocławian „Przewodnikiem” pomnik przyrody stał się inspiracją dla całego obiektu.

Więcej

Proekologiczne rozwiązania we Wroclavii

WRZESIEŃ, 22 2015

Wroclavia powita pierwszych klientów jesienią 2017 r. Nowe centrum handlowo-usługowe będzie projektem unikalnym nie tylko ze względu na nietuzinkową architekturę oraz ofertę handlową i rozrywkowo-rekreacyjną, ale także przez zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań proekologicznych.

Więcej

Proekologiczne rozwiązania stosowane przez Unibail-Rodamco

MARZEC, 16 2015

Spółka Unibail-Rodamco – właściciel Wroclavii i ponad 80 prestiżowych centrów handlowych w największych miastach europejskich – od początku swego istnienia dba o utrzymanie najwyższych standardów ekologicznych i użytkowych we wszystkich swoich obiektach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów i stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, Unibail-Rodamco skutecznie poprawia wydajność centrów handlowych i zwiększa komfort klientów.

Więcej