Aktualności

Komunikaty prasowe

Tylko 21.10 – wyjątkowa okazja do podziwiania akcji „Ubieramy wrocławskie krasnale”

PAŹDZIERNIK, 20 2016

W dniu 21 października 2016 r. finaliści konkursu „Ubieramy wrocławskie krasnale” będą dekorować rzeźby 25 wrocławskich skrzatów w zaprojektowane i uszyte przez siebie bajkowe stroje. Krasnale są symbolem Wrocławia i jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta. Udekorowanie 25 figur odbędzie się w godz. 12.00-16.00. Dla krasnali to przygotowanie do jesiennych chłodów, a dla wrocławian i turystów – okazja do zabawy i spacerów szlakiem konkursowych projektów.

Więcej

Nowe marki we Wrocławiu zagoszczą pod dachem WROCLAVII

PAŹDZIERNIK, 04 2016

Wroclavia to najnowszy projekt spółki inwestycyjno-deweloperskiej Unibail-Rodamco. Niezwykła architektura, unikatowe podejście do kwestii jakości usług, mnogość innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz proekologicznych to tylko kilka, spośród wielu atutów, jakie charakteryzować będą nowe centrum handlowo – usługowe powstające we Wrocławiu. Tym, co zdecydowanie wyróżni Wroclavię na mapie wrocławskich centrów handlowych, będzie jej wyjątkowa oferta handlowa.

Więcej

Kto ubierze wrocławskie krasnale przed nadejściem jesiennych chłodów?

WRZESIEŃ, 19 2016

Od 19 września 2016 r. centrum handlowe Wroclavia zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie „Ubieramy wrocławskie krasnale”.

Więcej

Steve Madden oraz kultowy Forever 21 otworzą swoje sklepy we Wroclavii

CZERWIEC, 29 2016

Otwarcie centrum handlowo – biurowego Wroclavia, zintegrowanego z dworcem autobusowym PKS, nastąpi już jesienią 2017 roku. Na odwiedzających czekać będzie najlepsza oferta handlowa w mieście. Ponad 200 sklepów, a wśród nich popularne, krajowe i międzynarodowe marki.

Więcej

Tu gdzie tradycja łączy się z nowoczesnym duchem miasta. Spotkanie prasowe na budowie Wroclavii

KWIECIEŃ, 05 2016

Wrocław, 05 kwietnia 2016r. W dniu dzisiejszym na terenie inwestycji odbyło się spotkanie prasowe podczas którego Unibail-Rodamco, europejska spółka inwestycyjna oraz developerska, zaprezentowała postęp prac swojego najnowszego projektu - Wroclavia. Jest to kompleks handlowo biurowy, zintegrowany z dworcem autobusowym, powstający w samym sercu Dolnego Śląska.

Więcej