Aktualności

Komunikaty prasowe

Pizza Hut, KFC oraz Starbucks i Costa Coffee będą we Wroclavii

STYCZEŃ, 19 2017

Właściciel powstającej w stolicy Dolnego Śląska Wroclavii podpisał umowy z kolejnymi najemcami. Do oferty gastronomicznej centrum dołączyły popularne na całym świecie restauracje szybkiej obsługi: Pizza Hut i KFC oraz kawiarnie: Starbucks i Costa Coffee.

Więcej

We Wroclavii postępują prace wykończeniowe i finalizacja umów z najemcami

GRUDZIEŃ, 15 2016

Już w październiku 2017 r. 4-gwiazdkowa jakość i unikalna oferta Wroclavii będą dostępne dla pierwszych odwiedzających. Z chwilą ukończenia inwestycji Wrocław otrzyma wyjątkowy pod względem architektonicznym, nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt.

Więcej

21 listopada poznamy laureatów konkursu „Ubieramy wrocławskie krasnale”

LISTOPAD, 21 2016

Konkurs „Ubieramy wrocławskie krasnale” to organizowane pod patronatem Urzędu Miasta Wrocław wydarzenie, którego uczestnicy zaprojektowali i wykonali stroje dla 24 wrocławskich krasnali. Jego pomysłodawcą i sponsorem jest Wroclavia – powstające w sercu Dolnego Śląska centrum handlowo-biurowe, zintegrowane z dworcem autobusowym, które w ten sposób zaprosiło mieszkańców miasta
i turystów do wspólnej zabawy.

Więcej

Wroclavia – w doskonałym tempie

LISTOPAD, 14 2016

Budowa Wroclavii przebiega w doskonałym tempie i w pełni zgodnie z harmonogramem. Konstrukcja budynku o łącznej kubaturze 1 mln m³ jest już gotowa. Do końca listopada obiekt będzie w tzw. stanie surowym zamkniętym, co umożliwi rozpoczęcie prac wykończeniowych.

Więcej

Oferta wrocławskich restauracji pojawi się w centrum Wroclavia

LISTOPAD, 07 2016

Do grona najemców centrum handlowo-usługowego Wroclavia dołączyły wrocławskie firmy gastronomiczne. Sąsiadująca z zielonymi ogrodami Wroclavii strefa Dining Plaza będzie miejscem, gdzie klienci posmakują dań kuchni z całego świata, serwowanych przez 20 najlepszych międzynarodowych i lokalnych restauracji.

Więcej