Aktualności

Komunikaty prasowe

Wroclavia przyjazna dla rodzin z dziećmi

KWIECIEŃ, 13 2017

Powstające w sercu Dolnego Śląska nowoczesne centrum handlowo-biurowe Wroclavia to miejsce przyjazne dla wszystkich mieszkańców miasta, m.in. dla rodzin z dziećmi. Na mocy podpisanej w ostatnich dniach umowy najmu w centrum zostanie otwarta sala zabaw Fikołki. Najmłodsi goście Wroclavii oraz ich opiekunowie mogą ponadto liczyć na szereg przygotowanych z myślą o nich usług.

Więcej

Jedyny we Wrocławiu sklep U.S. Polo Assn. zostanie otwarty we Wroclavii

KWIECIEŃ, 03 2017

Do grona najemców powstającej w sercu Dolnego Śląska Wroclavii dołączyła amerykańska marka U.S. Polo Assn. Wrocławianie już od października 2017 r. będą mogli skorzystać z niedostępnej dotąd w naszym mieście oferty.

Więcej

Jedyny sklep Okaidi w naszym mieście – we Wroclavii

MARZEC, 31 2017

Na klientów powstającej w sercu Dolnego Śląska Wroclavii już od października 2017 r. czekać będzie bogata oferta handlowa dostępna w około 200 sklepach. W obiekcie wynajęto już ponad 80% powierzchni handlowej. Kolejny najemca – wywodząca się z Francji sieć z odzieżą dla dzieci Okaidi – we Wroclavii otworzy swój pierwszy wrocławski sklep.

Więcej

Głosowanie na najpiękniejsze prace w konkursie „Wrocław – kochamy nasze miasto”

MARZEC, 16 2017

Od 16 marca wszyscy mieszkańcy Wrocławia zaproszeni są do głosowania na najlepsze prace wykonane przez dzieci z wrocławskich szkół i przedszkoli. Do konkursu zgłoszono 152 kolaże wyrażające ideę „Wrocław – kochamy nasze miasto”: 94 w kategorii przedszkola i 58 w kategorii szkoły podstawowe. Głosowanie odbywa się poprzez stronę www.konkurs.wroclavia.pl w terminie do 18 kwietnia 2017 r.

Więcej

Pierwsza umowa najmu powierzchni biurowej Wroclavii

MARZEC, 14 2017

Właściciel Wroclavii, firma Unibail-Rodamco podpisała umowę najmu na niemal 3 tys. m² powierzchni biurowej. Na mocy kontraktu w budynku Wroclavii zlokalizowana będzie główna siedziba firmy PGS Software.

Więcej