Aktualności

KWIECIEŃ, 13 2017

Wroclavia przyjazna dla rodzin z dziećmi

Powstające w sercu Dolnego Śląska nowoczesne centrum handlowo-biurowe Wroclavia to miejsce przyjazne dla wszystkich mieszkańców miasta, m.in. dla rodzin z dziećmi. Na mocy podpisanej w ostatnich dniach umowy najmu w centrum zostanie otwarta sala zabaw Fikołki. Najmłodsi goście Wroclavii oraz ich opiekunowie mogą ponadto liczyć na szereg przygotowanych z myślą o nich usług.

 

Zgodnie z filozofią właściciela Wroclavii – firmy Unibail-Rodamco – centra handlowe to nie tylko miejsca zakupów, ale również wypoczynku i rozrywki: komfortowe i przyjazne, z ofertą rekreacyjną i gastronomiczną na wysokim poziomie. – Chcemy, by Wroclavia stała się dla wrocławian nowym punktem spotkań, wybieranym ze względu na unikalną atmosferę. Każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie. Szczególnie staranną ofertę przygotowaliśmy dla rodzin z dziećmi, m.in. salę zabaw Fikołki, gdzie rodzicie będą mogli zostawić dzieci pod profesjonalną opieką animatorów, ale także wydzielone strefy do zabawy w innych punktach centrum oraz kino, ogród, restauracje i liczne udogodnienia, jak pokoje rodzinne czy opaski tożsamości – mówi Małgorzata Woźniak dyrektor Wroclavii.

 

Fikołki

Wroclavia będzie czwartą lokalizacją Fikołków, pierwszą poza Warszawą. Sala zabaw zostanie stworzona z myślą o najmłodszych w wieku od 6 miesięcy do 12 lat – oprócz tradycyjnego małpiego gaju zapewni im dodatkowe zajęcia, zarówno ogólnorozwojowe, jak i tematyczne (np. warsztaty kulinarne czy eksperymenty naukowe). Dzieci odwiedzające Fikołki we Wroclavii będą mogły skorzystać m.in. z kilkupoziomowej konstrukcji do zabawy, różnego rodzaju zjeżdżalni, tyrolki (liny do zjeżdżania), sieci spidermana, labiryntu i toru przeszkód, basenu z piłkami, strefy malucha, boiska do gier zespołowych oraz ścianek wspinaczkowych. Dorośli w tym czasie będą mogli odpocząć w strefie dla rodziców, czyli w kawiarni z dostępem do Wi-Fi. Ponadto w specjalnie przygotowanych do tego salach będzie można wyprawić urodziny. Jubilat zdecyduje o scenariuszu imprezy, wybierze piniatę, tort z wybraną postacią bajkową i inne atrakcje (np. pokaz magika, występ kuglarzy, warsztaty balonowe czy tradycyjne malowanie buziek). – Fikołki to w pełni zaangażowani animatorzy oraz wysokiej klasy sprzęty. Stosujemy antyalergiczne wykładziny i dbamy o to, aby w naszych lokalizacjach dzieci nie tylko mogły wyładować swoją energię, ale także rozwijały własne pasje. Dlatego nie jesteśmy typową bawialnią. Organizujemy spotkania z autorami książek dla dzieci, spektakle teatralne, warsztaty dla rodziców oraz zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Pamiętamy, że młody klient jest równie wymagający jak jego rodzic – wyjaśnia Bertrand Jasiński, właściciel sieci sal zabaw Fikołki.

 

Rozwiązania przyjazne dla rodzin z dziećmi

We Wroclavii oprócz Fikołków zlokalizowanych na poziomie +2, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych ogrodów o powierzchni 4,3 tys. m˛, znajdzie sić 20-salowe kino Cinema City z IMAXem oraz strefa Dining Plaza z bogatą ofertą gastronomiczną dostępną na wydzielonej, ciekawie zaaranżowanej przestrzeni (z dodatkowo wyodrębnionymi strefami dla dzieci – do zabawy pod opieką rodziców).

Odwiedzające Wroclavię rodziny będą mogły skorzystać z szeregu praktycznych usług takich jak:

  • Pokoje rodzinne – wyposażone w przewijaki, mikrofalówki i inne przydatne akcesoria.

  • Opaska tożsamości dla dziecka – można ją założyć dziecku na nadgarstek i wpisać na niej numer telefonu rodzica (będzie dostępna w recepcji).

  • Wypożyczalnia wózków – umożliwia skorzystanie z wózka podczas wizyty we Wroclavii.

  • Wypożyczalnia gier i książek dla dzieci – usługa dostępna bezpłatnie dla posiadaczy Karty Stałego Klienta.

  • Szatnia – pozwala na bezpieczne pozostawienie rzeczy na czas wizyty w centrum.

 

Sklepy dla dzieci

W centrum znajdą się również sklepy z ofertą przeznaczoną dla najmłodszych, m.in. SMYK, Okaidi oraz Petit Bateau. SMYK to firma z 40-letnim doświadczeniem na polskim rynku, która oferuje szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów, a także odzieży i obuwia. Natomiast Okaidi to wywodząca się z Francji sieć z odzieżą dla dzieci, obecna w ponad 60 krajach na całym świecie. We Wroclavii powstanie jedyny sklep Okaidi w mieście. Klienci znajdą tam ubrania oraz akcesoria przeznaczone dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci. Petit Bateau również wywodzi się z Francji – to marka odzieży premium o tradycjach sięgających 1893 r. We Wroclavii otworzy swój jedyny sklep we Wrocławiu, a jego oferta skierowana będzie wyłącznie do najmłodszych. Petit Bateau słynie zwłaszcza z produkcji piżam i bielizny, m.in. z atestowanych materiałów bezpiecznych dla wrażliwej skory dziecka.

Do pobrania

Pełna wersja informacji prasowej w formacie PDF
< Powrót do listy aktualności