Aktualności

KWIECIEŃ, 03 2017

Jedyny we Wrocławiu sklep U.S. Polo Assn. zostanie otwarty we Wroclavii

Do grona najemców powstającej w sercu Dolnego Śląska Wroclavii dołączyła amerykańska marka U.S. Polo Assn. Wrocławianie już od października 2017 r. będą mogli skorzystać z niedostępnej dotąd w naszym mieście oferty.

 

U.S. Polo Assn. to ubrania w klasycznym amerykańskim stylu, promujące sportowy tryb życia. Marka odwołuje się do sportu i związanych z nim wartości: pasji, rywalizacji, a także niezależności i siły. Brand U.S. Polo Assn. powstał w 1890 r. w Stanach Zjednoczonych. Należy do Amerykańskiego Stowarzyszenia Klubów POLO w USA i Kanadzie – organizacji non-profit, która zyski ze sprzedaży licencji przekazuje na wspieranie klubów polo. Sieć U.S. Polo Assn. obecna jest w 135 krajach i liczy ponad 800 sklepów.

 

Oprócz U.S. Polo Assn. we Wroclavii znajdą się sklepy innych marek nieobecnych dotąd w mieście, takich jak: Forever 21, Steve Madden, Lacoste, Loft37, Estée Lauder i Okaidi. Odwiedzający centrum klienci będą mogli również skorzystać z oferty największych grup odzieżowych: Inditex (Zara, Zara Home, Pull & Bear, Bershka, Oysho, Massimo Dutti oraz Stadivarius, który na około 700 m² przedstawi swój najnowszy koncept zawierający dział mody męskiej) oraz LPP (Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay), a także m.in. H&M, New Look, Peek & Cloppenburg, Guess i wielu innych.

 

Oprócz propozycji typowo modowych mocnym punktem centrum będzie dostępna pod jednym dachem oferta restauracyjno-rozrywkowa. Szeroki wybór restauracji i kawiarni to m.in. wywodzące się z Wrocławia Etno Cafe, Polish Lody czy Pasibus, ale także koncepty sieciowe: jedyne w mieście Vapiano, Izumi Sushi, Salad Story oraz North Fish. We Wroclavii znajdzie się również 20-salowe kino Cinema City, z salami VIP i pierwszym we Wrocławiu IMAXem; klub fitness – City Fit, strefy zabaw dla dzieci oraz ogrody o łącznej powierzchni 4,3 tys. m².

 

Obecnie wynajęte jest ponad 80% powierzchni najmu Wroclavii. W centrum znajdzie się ok. 200 sklepów oraz ok. 30 kawiarni i restauracji. 

Do pobrania

Pełna wersja informacji prasowej w formacie PDF
< Powrót do listy aktualności